اولین گام گهرزمین در راستای تحقق شعار سال رقم خورد؛ ثبت اولین رکورد تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی، کنسانتره و گندله در گهرزمین

۱۳۰

شرکت سنگ آهن گهرزمین در راستای تحقق شعار سال موفق به کسب اولین رکورد در تولید محصولات خود در اولین ماه از سال ۱۴۰۲ شد.
تلاش‌های شرکت سنگ آهن گهرزمین در زمینه افزایش تولید و صادرات محصولات، می‌تواند به تحقق شعار سال ۱۴۰۲ مبنی بر مهار تورم و رشد تولید کشور کمک کند. این شرکت بزرگ معدنی و صنعتی ایران در برنامه استراتژیک خود برای سال ۱۴۰۲، اصلاح الگوی مصرف، پرهیز از هزینه‌های زائد در جهت کاهش بهای تمام شده محصولات و منطبق با استانداردهای زیست محیطی را با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار قرار داده است.
در فروردین ماه سال جاری واحد سنگ شکن ژیراتوری، خطوط سه گانه کنسانتره و واحد گندله‌سازی این شرکت به ترتیب با تولید 988،251 تن سنگ‌آهن دانه بندی شده، 614،313 تن کنسانتره و 512،947 تن گندله، رکورد تولید ماه‌های گذشته خود را شکستند و با عزمی راسخ در راستای اهداف کلان شرکت گام برداشته‌اند.
بر اساس این گزارش اقدامات واحدهای تولیدی شرکت سنگ‌آهن گهرزمین که تقریبا هر ماه سیر صعودی داشته به دلیل بالا رفتن توان فنی مجموعه، در بخش‌های نظارت و پیمانکاری می‌باشد.در واقع این افزایش تولید حاصل حمایت‌های همه‌جانبه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و تمامی پرسنل ذیربط بوده که با برنامه‌ریزی‌های مناسب و تشکیل جلسات منظم فنی و مهندسی در مجموعه معاونت بهره‌برداری این موفقیت را رقم زده‌اند. همچنین تلاش‌ها و زحماتی که در واحدهای مختلف شرکت گهرزمین از جمله؛ امور معدن، انرژی و آزمایشگاه انجام شده است کاملا مشهود می‌باشد.
از سوی دیگر، تجزیه و تحلیل مسائل ریز و درشت کارخانجات توسط کارگروه‌های مشترک موجب بهبود فرآیند تولید گردید که در نهایت با اجرای به موقع توقفات پیش‌بینی شده، تمامی تعمیرات مورد نیاز کارخانجات انجام شد که این امر خود، موجب کاهش چشمگیر توقفات اضطراری و در نتیجه افزایش تولید گردیده است.
بی شک باتوجه به اهداف و چشم‌انداز مجموعه سنگ‌آهن گهرزمین و همچنین برنامه‌ریزی‌های لازم و همت و تلاش و کوشش مدیران و کارکنان این شرکت گام‌های موثری در راستای تحقق شعار سال مبنی بر مهار تورم و رشد تولید برداشته خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.