سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان مطرح کرد؛ کیفیت پرتقال‌های شب عید در استان خوب نبود

۱۰۵

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان ضمن تشکر از سازمان جهاد کشاورزی و تصمیمات به‌موقعی که در تهیۀ میوه شب عید گرفته شد، گفت: «طبق نظارت‌های به عمل آمده، عرضۀ سیب درختی و قیمت آن مورد رضایت مردم قرار گرفت، اما متاسفانه پرتقال در ردیف درجه دو قرار داشت و این در حالی‌ست که استان کرمان از لحاظ کیفیت پرتقال، حرف اول را می‌زند و امیدوارم در سال‌های آینده، بهترین توزیع پرتقال را در استان داشته باشیم».

امیر حسن‌زاده همچنین با بیان اینکه جلسات تنظیم بازار باید در راستای تحقق شعار سال برگزار شود، افزود: «به دنبال سرمایه‌گذاری برای ایجاد غرفه‌های دائمی و عرضۀ میوه با قیمت مناسب در استان هستیم و امیدوارم استان کرمان به عنوان پایلوت برای ارائۀ این طرح باشد».

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، وی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که ۲۱ فروردین‌ماه برگزار شد، بیان کرد: «روند فعلی نظارت بر بازار باید به‌طور مستمر و به‌خصوص با توجه به ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد تا قیمت کالاهای ضروری و اقلام پرمصرف سبد خانوار افزایش پیدا نکند».

سرپرست معاونت اقتصادی استاندار کرمان، همچنین از فعالیت تیم‌های گشت مشترک با بسیج اصناف که به‌صورت هدفمند بر کالاهای اساسی نظارت داشتند، تقدیر و بر استمرار نظارت‌ها به خصوص در ماه رمضان تاکید کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.