فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:قرار نیست استاندار بشوم و نمی‌شوم

رمانده سپاه ثارالله استان کرمان در رابطه با تصمیم نهایی‌اش برای سکانداری استانداری کرمان گفت: بنده آدمی سیاسی نیستم و قرار نیست استاندار بشوم و نمی‌شوم؛ من سرباز انقلاب و از بچه‌های حاج قاسم هستم و تا پای جانم در این راه می‌ایستم.

۳۲۱

به گزارش ایسنا، سردار حسین معروفی در حاشیه رزمایش مؤمنانه ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی برای جامعه هدف؛ از توزیع ۲۱۷ هزار بسته معیشتی در استان کرمان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

وی گفت: رهبری معظم انقلاب اسلامی جهت دهنده و هدایت کننده همه عرصه‌های انقلاب هستند به ویژه در عرصه کمک مؤمنانه به عنوان حرکت بزرگی که به فرمان ایشان در کشور و استان کرمان به همت مردمان خوب و نهادهای انقلابی و سپاه و بسیج و رسانه‌ها درخشید.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به تشریح رزمایش کمک‌های مؤمنانه ویژه ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار کرد: امروز ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی توسط سپاه و بسیج مستضعفین به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان و جمعاً به ارزش ۲۰ میلیارد تومان شامل روغن مایع، حبوبات، مرغ و برنج تدارک دیده شده و نزدیک به ۱۰ تُن آرد برای مناطق سیل‌زده پیش‌بینی شده که ظرف امروز و فردا توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: ۲۰ هزار بسته گوشت قرمز در این مرحله از رزمایش تدارک دیده است و این بسته‌ها نیز به جامعه هدف خود ستاد و افراد شناسایی شده توسط قرارگاه امام حسن مجتبی علیه‌السلام می‌رسد.

معروفی تصریح کرد: این کمک‌ها جدای از کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان است که در آنجا اقدامات خوبی توسط بنیاد مستضعفان، خیرین، بسیج و سپاه، هلال‌احمر و…انجام شد و شناسایی برای رفع نیازها و کمک مجدد هم ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.