رئیس کل دادگستری استان کرمان مطرح کرد؛ گلایه های مردم از عدم سرویس‌دهی مناسب اینترنت

۲۶

رئیس کل دادگستری استان کرمان ارائۀ خدمات مطلوب اینترنت را یکی از دغدغه‌های مردم بیان کرد و گفت که همواره گلایه‌هایی درخصوص عدم خدمات‌دهی و سرویس‌دهی مناسب در این حوزه وجود دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی ابراز امیدواری کرد که با توسعۀ شبکۀ فیبر نوری در سراسر استان کرمان، تحولی در کسب‌وکارهای اینترنتی رخ دهد.

به گزارش ایسنا کرمان، وی در نشست با شورای راهبردی ICT استان کرمان گفت: «دستگاه قضایی استان از طرح‌های توسعه‌ای در زمینۀ ارتقاء زیرساخت‌های شبکه و اینترنت در استان کرمان حمایت می‌کند».

حمیدی اظهار کرد: «موضوع ارائۀ خدمات مطلوب اینترنت همواره یکی از دغدغه‌های مردم است و گلایه‌هایی از سوی مردم درخصوص عدم خدمات‌دهی و سرویس‌دهی مناسب وجود دارد».

وی با بیان اینکه موضوع تجارت الکترونیک مورد تاکید است، افزود: «با توسعۀ شبکۀ فیبر نوری در سراسر استان کرمان، امیدواریم شاهد تحول در حوزۀ کسب‌وکارهای اینترنتی باشیم».

حمیدی دربارۀ دغدغه شورای راهبردی ICT در رابطه با سرقت تجهیزات و تاسیسات مخابراتی و زیرساختی نیز خاطرنشان کرد: «در این رابطه برخورد قاطع با سارقان تجهیزات و اموال دولتی در دستور کار قرار دارد و بایستی کمیته‌ای متشکل از دادستانی، فراجا، فرمانداری و دستگاه ذیربط در سراسر شهرستان‌های استان تشکیل شود».

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان نیز در این نشست با تشکر از حمایت‌های دستگاه قضایی استان گفت: «در حال حاضر پروژۀ بزرگ فیبر نوری در استان کرمان در حال انجام است و امیدواریم با اتمام این پروژه، فیبر نوری درب منازل تحویل مردم دهیم».

حسین ساجدی‌فر با بیان اینکه بزرگترین شبکۀ ارتباطی در پهناورترین استان کشور در کرمان وجود دارد، افزود: «در ارتباط با تکمیل پروژۀ بزرگ فیبر نوری در استان کرمان نیازمند حمایت دستگاه قضایی هستیم تا کارها با سرعت پیش برده شود».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.