حضور گسترده کرمان خودرو در نمایشگاه اصفهان 1402

۲۱

هلدینگ کرمان خودرو با تمام شرکت های تابعه در هفدهمین نمایشگاه خودروی اصفهان 1402 حضور گسترده و ویژه ای داشت. کرمان موتور و دیگر زیربرندهای این شرکت محصولات جدید خود و زیربرندهای خود را در این رویداد مهم خودرویی به نمایش گذاشته که برخی از آنها هم اکنون در حال عرضه به بازار و برخی دیگر به زودی وارد بازار می شوند.
آغاز فروش کی ام سی X5 از یک ماه دیگر
دو خودروی کی ام سی X5 و کی ام سی A5 دو محصول جدید کرمان موتور بوده که در نمایشگاه خودروی اصفهان 1402 به نمایش گذاشته شدند. طبق اخبار گزارش شده، کرمان موتور قصد دارد به زودی و از حدود یک ماه دیگر فروش کی ام سی X5 را که همان نسخه ریبج شده و فیس لیفت جک S5 بوده را به بازار عرضه کند. در خصوص کی ام سی A5 هم این شرکت منتظر قیمت گذاری شورای رقابت بوده و اگر این سد قیمت گذاری دستوری برطرف شود یقینا عرضه خودروهای جدید با سرعت بیشتری انجام می شود.
در غرفه کرمان موتور در نمایشگاه خودروی اصفهان 1402 کی ام سی J7، پیکاپ کی ام سی T8 و جک S3 و جک J4 هم حضور داشتند که توجه بازدیدکنندگان نسبت به این خودروها جلب شده بود.
یکی از خودروهای حاضر در غرفه کرمان موتور، خودروی بک X3 پرو یا همان جیلی میپل X3 پرو ریبج شده بوده که محصولات شرکت خودروسازان بم بوده و این خودرو هم منتظر قیمت گذاری شورای رقابت بوده تا به بازار عرضه شود. با توجه به تقاضای بالا برای خرید خودرو در این سگمنت، قطعا عرضه این خودرو می تواند برگ برنده ای برای خودروسازان بم و کرمان خودرو باشد. از جمله رقبای این خودرو می توان به ام وی ام ایکس 22 پرو و همچنین جک S3 اشاره کرد.
کرمان موتور در آینده هم قصد دارد کی ام سی ایگل را که همان جک J4 فیس لیفت بوده عرضه کند و در خصوص این خودرو با زنجیره تامین و قطعه سازان همکاری گسترده ای خواهد داشت. در واقع هدف گذاری در کرمان موتور به گونه ای بوده که این شرکت در مسیر تبدیل از مونتاژکاری به خودروساز شدن واقعی بوده و نوآوری و خلق ایده در این شرکت جریان دارد. بدین ترتیب باید حساب کرمان موتور را در آینده از دیگر شرکت های مونتاژکار جدا کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.