افرادی که کارت سوخت آنها خارج از طرح کدینگ است به شرکت نفت مراجعه کنند؛ سهمیه ای که ظهر تمام می شود !

۲۸۲

در حالی که دو هفته ای از طرح کدینگ کارت سوخت در کرمان می گذرد اما کارت آزاد جایگاه های سوخت در شهر کرمان به ظهر نمی رسد سهمیه شان تمام می شود.

گرچه برای جلوگیری از قاچاق سوخت و صرفه جویی میلیون لیتری در استان ، طرح کدینگ کنترل مناسبی بر روند توزیع سوخت در استان ایجاد کرده ولی با توجه به پایان شهریورماه و احتمال سفرهای آخر تابستانی همچنین بازگشایی مدارس در اول مهر مشکلات کمبود کارت های آزاد به شدت در جایگاه ها احساس می شود.

علی رغم وجود بنزین در کارت های سهمیه ای نیز افزایش تردد و سفرها در پایان شهریور و اوایل مهر پمپ بنزین ها را شلوغ و ترافیک شدیدی در شهر ایجاد خواهد کرد که بایستی استانداری کرمان و شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان تمهیدات بهتر و بیشتری برای سهولت دریافت بنزین توسط شهروندان فراهم سازد.

در همین رابطه مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: از همه افرادی که کارت سوخت آنها خارج از طرح کدینگ قرار گرفته درخواست داریم، به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در سطح استان مراجعه کنند.

به گزارش فارس، سید باقر نورالدینی اظهار داشت: اجرای طرح کدینگ کارت‌های سوخت با موفقیت در استان انجام شده است.

وی افزود: با اجرای طرح کدینگ کارت‌های سوخت، برای تعداد کمی از همه استان‌ها و افرادی که از استان‌های دیگر در استان کرمان ساکن هستند، مشکلاتی ایجاد شد و بابت این مشکلات از همه این افراد عذرخواهی می‌کنیم.

 نورالدینی بیان کرد: به‌دلیل حجم زیاد کارت‌های سوخت یک تعداد محدودی از این کارت‌ها، خارج از طرح قرار گرفته‌اند و ما برای اینکه مشکل این افراد را حل کنیم، تعدادی جایگاه بنزین در سطح استان خارج از طرح کدینگ قرار دادیم تا مشکل این افراد فعلا رفع شود.

وی تصریح کرد: افرادی که در شهر کرمان زندگی می‌کنند و کارت سوخت آنها مشکل دارد باید به خیابان شهید صدوقی ( انبار نفت قدیم) شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کرمان مراجعه و بعد از ارائه مدارک، کارت سوخت خود را در سامانه ثبت کنند و ظرف کمتر از یک هفته نام این افراد وارد سامانه طرح کدینگ شده و مشکل کارت سوخت آنها رفع می‌شود.

 نورالدینی گفت: اگر افرادی طی ۱۵ روز گذشته به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی سراسر استان برای قرار گرفتن در طرح کدینگ کارت سوخت خودرو خود مراجعه و ثبت‌نام کرده‌اند، اما هنوز در فهرست قرار نگرفته‌اند، دوباره به نواحی شرکت نفت مراجعه و فقط اعلام کنند که هنوز در طرح قرار نگرفته‌اند و نیاز به ثبت‌نام جدید ندارند.

 وی عنوان کرد: برخی از کارت‌های سوخت در کدینگ استان‌های دیگر هم قرار دارند و باید با همکاری خود این افراد از کدینگ سایر استان‌ها خارج و وارد کدینگ استان کرمان شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.