رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرمان مطرح کرد؛ انتقاد از تاریکی خیابان‌های شهر کرمان

۱۷۶

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرمان با اشاره به مشکل چندین سالۀ خاموشی معابر در کرمان گفت: «مراجعه و تماس‌های زیادی با شورا در مورد روشنایی معابر گرفته می‌شود و اغلب شهروندان از خاموشی‌ها گلایه دارند».

فتح‌الله مویدی افزود: «مسئولان برق شهر کرمان را به شورا دعوت کردیم تا مشکلات مردم بررسی و حل شود که گفته شد بخش زیادی از مشکلات خاموشی معابر شهری مربوط به سرقت سیم و کابل برق است و این اتفاق، خسارت زیادی به شبکۀ برق شهری وارد می‌کند».

وی با بیان اینکه وظیفۀ تامین برق شهر بر عهدۀ شرکت برق است، اظهار کرد: «روشنایی اماکن عمومی مثل پارک‌ها زیر نظر شهرداری قرار دارد که سعی شده روشنایی این مکان‌ها به صورت کامل تامین شود تا مردم زمان استفاده با مشکل روبه‌رو نشوند».

به گزارش ایرنا کرمان، وی در ادامۀ این توضیحات گفت: «شرکت برق بابت روشنایی معابر مبالغی دریافت می‌کند و باید خدمات بهتر و بیش‌تری به شهروندان ارائه کند؛ شورای شهر نیز این موضوع را به صورت دقیق پیگیری می‌کند».

وی ادامه داد: «با توجه به خطرات امنیتی و حضور سگ‌های ولگرد در سطح شهر روشنایی معابر موضوعی جدی و با اهمیت است که باید خود شهروندان و رسانه‌ها  نیز در این زمینه مطالبه‌گری لازم را داشته باشند». 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.