وزیر ارشاد: سال آینده حتماً استان کرمان برگزار کننده جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران است

۲۰۱

وزیر ارشاد با بیان اینکه موافق برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان هستیم و امسال هم بنا به دلایلی از کرمان خارج شد، گفت: سال آینده حتماً استان کرمان یکی از استان‌های مهم برگزار کننده جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران است.

به گزارش تسنیم، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاح “تالار مرکزی شهر کرمان” با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: خدا را شاکر هستیم که در روز ولادت حضرت علی(ع) تالار فرهنگ و هنر کرمان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه در دولت مردمی یکی از شعارهای مهم ما عدالت فرهنگی در کشور است، گفت: تمام تلاش دولت بر این امر استوار شده که بتواند در تمام ایران سرافراز، امکان رشد و تعالی برای علاقمندان به فرهنگ و هنر را فراهم کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه با تمام مشکلاتی که دولت در آغاز به‌کار با آن روبه‌رو بوده توانستیم بخش مهمی از پروژه‌های نیمه‌تمام را در نقاط مختلف کشور به اتمام برسانیم، افزود: امروز این افتخار را داریم که مجموعه‌ای در استان کرمان به بهره‌برداری می‌رسد که هیچ نظیری در ماقبل خود ندارد.

وی با بیان اینکه این مجموعه فرهنگی و هنری مایه افتخار همه کرمانی‌ها است، ابراز داشت: تالار فرهنگ و هنر کرمان باعث توسعه فرهنگی و هنری کرمان بیش از گذشته می‌شود.

اسماعیلی با اشاره به اینکه امروز کشور با قوت مسیر پیشرفت و آبادانی را طی می‌کند، گفت: دشمنی‌ها در مقابل پیشرفت ایران اسلامی از نوع عادی نیست و فضای نظام بین‌الملل تا امروز چنین دشمنی و عداوتی را تجربه نکرده است.

وی با بیان اینکه موافق برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان هستیم و امسال هم بنا به دلایلی از کرمان خارج شد، ادامه داد: سال آینده حتماً استان کرمان یکی از استان‌های مهم برگزار کننده جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران است و حتماً با برگزاری آن در کرمان موافق هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.