ثبت بیش از ۲۰۱ هزار طلاق در سال ۱۴۰۰؛ به‌طور میانگین روزانه ۵۵۰ طلاق ثبت شده است

۲۷۸

بر پایه آمار ثبت احوال کشور در سال ۱۴۰۰ در کل کشور، ۵۶۸ هزار و ۵۴۵ ازدواج و ۲۰۱ هزار و ۵۹ طلاق به ثبت رسیده است.

از مجموع ۲۰۱ هزار و ۵۹ طلاق ثبت شده در سال ۱۴۰۰ در کشور، کمترین طلاق به ترتیب مربوط به استان‌های ایلام با ۹۸۶ مورد، کهگیلویه و بویراحمد با یک هزار و ۴۴۴ مورد و خراسان جنوبی با یک هزار و ۴۴۸ مورد است.

همچنین بر اساس گزارش آمار ثبت احوال کشور، بیشترین طلاق ثبت شده در سال گذشته به ترتیب مربوط به استان‌های تهران با ۳۷ هزار و ۳۸۱ مورد طلاق، خراسان رضوی ۲۱ هزار و ۵۶۶ مورد و اصفهان با ۱۱ هزار و ۱۹ طلاق بوده است.

به گزارش ایسنا، بر پایۀ آمار ثبت احوال کشور از کل ۵۶۸ هزار و ۵۴۵ ازدواج ثبت شده در سال گذشته، ۳۹ هزار و ۱۷۴ ازدواج در دی ماه، ۴۴ هزار و ۷۸۲ ازدواج در بهمن ماه و ۴۲ هزار و ۸۲۹ مورد ازدواج نیز در اسفندماه به ثبت رسیده است.

همچنین از مجموع ازدواج‌های ثبت شده در سال ۱۴۰۰ در کشور بیشترین ازدواج‌ها به ترتیب مربوط به استان‌های تهران با ۷۱ هزار و ۵۴ مورد، خراسان رضوی با ۵۲ هزار و ۲۱۳ مورد و خوزستان با ۴۰ هزار و ۳۷۴ مورد است.

کمترین ازدواج ثبت شده در کشور نیز در همین زمان به ترتیب مربوط به استان‌های سمنان با ۳ هزار و ۶۰۸ ازدواج، ایلام ۴ هزار و ۸۶ و کهگیلویه و بویراحمد با ۵ هزار و ۶۹۶ مورد ازدواج بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.