مدیرنمایندگی ستاد دیه دراستان کرمان اعلام کرد: ۱۱۰ نفربدهکارمهریه هستند

۱۶۱

مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان کرمان گفت: در حال حاضر ۲۴۴ نفر مددجوی زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمان داریم که پنج نفر مربوط به دیه تصادفات و حوادث کارگاهی، چک ۱۰ نفر، مهریه ۱۱۰ نفر و بدهکاران نفقه ۹ نفر هستند.
سیدحجت الله موسوی قوام در نشست هیئت امنای ستاد دیه استان کرمان با اشاره به برگزاری جشن های گلریزان در ماه مبارک رمضان در سطح ستان اظهار کرد: طبق مصوبه هیئت امنای ستاد و براساس جدول زمان بندی، جشن ها از شهرستان ارزوئیه آغاز خواهد شد.
وی افزود: امسال جشن های گلریزان را در همه ۲۳ شهرستان و ۳۱ بخش در سطح استان کرمان به منظور جمع آوری کمک های خیران و مردم در راستای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار می کنیم.
موسوی تصریح کرد: جلسه ای با بخشداران شهرستان کرمان برگزار و استقبال شد تا جشن های گلریزان در این بخش ها همزمان با مرکز استان برگزار شود.مدیر نمایندگی ستاد در استان کرمان در ادامه سخنانش گفت: به مناسبت نیمه شعبان و اعیاد این ماه، ۱۹ نفر زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمان آزاد می شوند.
وی با اشاره به اینکه مبلغ بدهی این افراد ۷۷ میلیارد و ۴۹۲ میلیون تومان بوده، اظهار کرد: ۶۳ میلیارد تومان گذشت شاکیان را داشتیم، ۳۳۴ میلیون تومان مساعدت ستاد دیه کشور و ۷۴۶ میلیون تومان ستاد دیه استان از کمک های خیرین و مردم می پردازد و مابقی را خود زندانی ها در قالب اقساط پرداخت می کنند.
موسوی تصریح کرد: در حال حاضر ۲۴۴ نفر مددجوی زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمان داریم که پنج نفر مربوط به دیه تصادفات و حوادث کارگاهی، چک ۱۰ نفر، مهریه ۱۱۰ نفر و بدهکاران نفقه ۹ نفر هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.