مدرسه کسب وکار کرمان موتور راه اندازی می شود

۷۴

همزمان با برپایی نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور؛ نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور با عنوان KITO NEXT درروز یکشنبه ۱۴ آبان ماه جاری، در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.، مهمترین محورها و پنل های تخصصی این رویداد، شامل “خودروهای هیبریدی، برقی و انرژی های نو”، “هوش مصنوعی و خودروهای هوشمند متصل و خودران”، “فناوری های پیشرفته در حوزه مواد و فرایندهای تولید”، “طراحی و توسعه پلتفرم مشترک”، “رویکردهای نوین در طراحی استایل خودرو”، “تحلیل و شبیه سازی خودرو” و ” مدرسه کسب وکار کرمان موتور” می باشد.
همچنین قرار است تا در این رویداد فرصت های نوآوری و فناوری، و مراحل توسعه اولین محصول بومی کرمان موتور تشریح شود و نسبت به تاسیس دفتر تحقیق و توسعه فناوری شرکت کرمان موتور در دانشگاه علم و صنعت اقدامات لازم صورت گیرد.
دبیرخانه نخستین رویداد KITO NEXT از تمام شرکت های دانش بنیان، فناور و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی و دانشگاهی، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، نخبگان، پژوهشگران و صاحبان ایده حوزه صنعت خودرو به منظور اطلاع از نیازهای فناورانه شرکت کرمان موتور برای حضور در این همایش و رویداد دعوت به عمل آورده است.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد فوق می توانند از طریق نشانی https://kermanmotor.com/kitonext اقدامات لازم را انجام دهند.
همراه با شرکت کرمان موتور، “دانشگاه علم و صنعت ایران” و “پارک علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران” در برگزاری نخستین رویداد نوآوری و فناوری کرمان موتور مشارکت و همکاری دارند.
یادآور می شود که نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور، ۱۴ آبان ماه جاری در سالن امام رضا(ع) دانشگاه علم و صنعت ایران از ساعت ۸ تا ۱۵ با حضور فرهیختگانی از ایران، چین و ایتالیا برپا خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.