معاون استاندار در جلسه با شهرداری و اوقاف مطرح کرد؛ مغازه‌های وقفی بازار قلعه‌محمود به تولیدکنندگان صنایع‌دستی داده می‌شود

۱۰۲

بیش از یک دهه است که موضوع تبدیل بازار تاریخی قلعه‌محمود به بازارچه صنایع‌دستی مطرح است اما این وعده‌ها همچنان در حد حرف باقی مانده است.

معاون اقتصادی استاندار کرمان به تازگی جلسه‌ای با‌ شهردار بافت تاریخی و نماینده اوقاف برای بررسی مشکلات و راهکارهای رونق بازار قلعه‌محمود داشته است.

امیر حسن‌زاده در این جلسه باری دیگر بر تبدیل بازار قلعه‌محمود به بازارچه صنایع‌دستی تاکید کرده و گفته است مغازه‌های وقفی این مجموعه با قیمت مناسب در اختیار تولیدکنندگان صنایع‌دستی قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، حسن‌زاده در جلسه‌ای که با حضور شهردار منطقه 5 کرمان و نماینده اداره اوقاف در خصوص مشکلات و راهکارهای رونق بازار قلعه محمود برگزار شد، نوسازی و رونق بازار را با دید صنایع‌دستی و اقتصاد خُرد مدنظر قرار داد و گفت: «احیای بازار سنتی قلعه‌محمود با نگاه ایجاد بازار صنایع‌دستی یک نگاه متفاوت و جدید خواهد بود که در این خصوص مذاکرات خوبی صورت گرفته است».

وی یادآور شد: «بازار قلعه‌محمود، بازار سنتی کرمان بوده و از طرفی تولیدات صنایع‌دستی استان نیز زیاد است، لذا مغازه‌های وقفی این مجموعه با قیمت مناسب در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌گیرد».

معاون اقتصادی استاندار کرمان خاطرنشان کرد: «شهرداری نیز معابر اطراف بازار را برای زیباسازی آماده کند».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.