نگاهی به وعده نماینده سیرجان و بردسیر برای جلوگیری از افزایش قیمت ها؛ امسال که گذشت شاید سال آینده !

▲ سال آینده جلوی هرگونه افزایش قیمتی را خواهیم گرفت

۲۱۰

شهباز حسن پور بیگلری گفت: پیشنهاداتی که دست در جیب مردم می‌کرد و باعث گرانی بیشتر می‌شد را از دستور کار خارج کردیم و با یک رای منفی آنها را عملا کنار گذاشتیم
شهباز حسن پور بیگلری، نماینده مجلس شورای اسلامی درگفتگو با منیبان با اشاره به میزان افزایش بودجه مقابله با آسیب‌های اجتماعی گفت: بطور کلی بودجه کشور با یک افزایش بالای 20 درصدی رو به روست و بودجه مقابله با آسیب‌های اجتماعی نیز با افزایش 20 درصدی لحاظ شده است هرچند باتوجه به نیازی که در این حوزه داریم این بودجه کفایت نمی‌کند.
او ادامه داد: امیدوارم دولت تدبیری بیاندیشد تا سال آینده مسائل آسیب‌های اجتماعی مانند حاشیه نشینی و… در الویت قرار گیرد.
این عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: تا اینجای کار در کمیسیون تلفیق بحث درآمدها مورد بررسی قرار گرفته و سعی کردیم همه موضوعات به توجه به اهمیت خود، مورد بررسی قرار گیرد. یک رویکری را دنبال کردیم که بدنبال آن از افزایش قیمت‌ها در سال آینده جلوگیری شود تا آسیبی به اقشار مختلف جامعه وارد نشود.
حسن پور در پایان گفت: پیشنهاداتی که دست در جیب مردم می‌کرد و باعث گرانی بیشتر می‌شد را از دستور کار خارج کردیم و با یک رای منفی آنها را عملا کنار گذاشتیم تا پاسخی باشد به حضور و اعتماد مردم در 22 بهمن‌ماه که در یک حضور گسترده ثابت کردند همچنان پای ارزش‌ها ایستاده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.