به همت مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمان و کانون اتومبیل رانی و جهانگردی استان صورت گرفت؛ برگزاری اولین رالی خانوادگی بازنشستگان کرمان

۱۰۷

اولین جشنواره ورزشی مسابقات رالی خانوادگی بازنشستگان استان کرمان برگزار شد.

بازنشستگان
در اختتامیه این رالی خانوادگی، دکتر خواست خدایی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن گرامیداشت سالروز خلیج فارس ، گفت: به دستور دکتر ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور جشنواره رالی را در سراسر کشور و استان ها داشتیم و برنامه هایی که‌ از قبل تعیین شده بود را اجرایی کردیم و امروز نیز در خدمت شما عزیزان بازنشسته‌ بلکه پیشکسوت و فرهیخته هستیم.
دکتر خواست خدایی افزود: در اینجا از همه کسانی که نسبت به برگزاری این مراسم و برپایی آن تلاش کردند تا روز شاد و مفرحی را رقم بزنیم، جناب آقای سلیمانی و کانون فرهنگی و جهانگردی استان صمیمانه کمال تشکر و قدردانی را دارم.
وی تصریح کرد: از اصحاب رسانه که نسبت به پوشش برنامه های این عزیزان تلاش می کنند نیز صمیمانه سپاسگزارم.
در ادامه مدیرصندوق بازنشستگی کشوری استان کرمان نیز ضمن تبریک دهه کرامت و گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، وتقدیر ازحضوردکتر خواست خدایی در استان کرمان گفت: دکتر خواست خدایی از ایثارگران بزرگوار و مردان نیکی هستند که برای اعتلای کشور از خودگذشتی می کنند.
مهندس سلیمانی افزود: از زمانی که دکتر خواست خدایی در این سنگر به عنوان مدیر کل فرهنگی و اجتماعی حضور دارند تعهدات بهتر و بروزتر شده است. وی به تلاش ایشان در حوزه بیمه درمانی اشاره کرد و ادامه داد: اتفاقات خوبی در حوزه بیمه تکمیلی درمان افتاده است که نتیجه تلاش این بزرگوار است.
وی حوزه فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی را حوزه بسیار مهمی دانست و افزود: قلب صندوق بازنشستگی حوزه فرهنگی اجتماعی است که در اختیار دکتر خواست خدایی می باشد و توسط ایشان می تپد. مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمان خواستار همکاری تمامی بازنشستگان با این صندوق شد و ادامه داد:تمامی شما عزیزان در کنار ما و به عنوان پشتگرمی و حامی ما در صندوق بازنشستگی کشوری در جهت رفع مشکلات کمک کنید.
مهندس سلیمانی افزود: بزرگوارانی که ما امروز خدمتگزار آنها هستیم همه میزهایشان از میزهای ما بزرگتر بوده است و چهره هایی در جمع ما هستند که زمانی به عنوان مدیرکل و معاون در استان خدمتگزار مردم بوده اند.
مدیرصندوق بازنشستگی کشوری استان کرمان ادامه داد: در راستای ترویج فرهنگ شادی و نشاط یکی از برنامه های که برای اقشار جامعه در نظر گرفته شده است فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و اجتماعی است و یکی از این برنامه ها برگزاری جشنواره های ورزشی است.
وی افزود: پنجمین جشنواره بازنشستگان با مسابقات رالی اتومبیلرانی خانوادگی را در استان کرمان استارت زدیم که برگزار شد و ۶۰ خودرو با ۲۰۰ شرکت کننده در این مسابقات حضور داشتند.
وی با بیان اینکه استان کرمان ۷۰ هزار بازنشسته کشوری دارد، تصریح کرد: هدف این است فعالیت های فرهنگی و اجتماعی را اشاعه دهیم و فرهنگ شادی و نشاط را در بین اقشار جامعه خصوصا افراد بازنشسته رقم بزنیم.
وی خاطر نشان ساخت: باید این مسیر و این جشنواره و همایش ها فراگیر شود و دنبال این هستیم که برنامه هایی را تعریف کنیم تا تمامی بازنشستگان استانی و کشوری از این برنامه ها استفاده کنند.


مدیرصندوق بازنشستگی کشوری استان کرمان با بیان اینکه نباید یک جامعه محدود ایجاد کنیم، افزود: من شایسته این تقدیر و تمجید نیستم و آنقدر جامعه بازنشستگی ما بزرگ و فرهیخته است و این از بزرگواری شماست که قدرشناسی می کنید وگرنه ما با آن هدفی که داریم و تعریف کرده ایم خیلی فاصله داریم.
وی در ادامه به برنامه هایی که برای استان کرمان برنامه‌ریزی شده است اشاره کرد و گفت: قطعا باید با همه مراکز درمانی در حوزه بیمه تکمیلی درمان قرارداد داشته باشیم و این برنامه را در استان شروع کردیم و با کمک دکتر خواست خدایی و شرکت آتیه سازان حافظ تا پایان 1402 به این هدف خواهیم رسید و عزیزان بازنشسته ما با مراجعه‌ به هر مرکز درمانی با ارائه کد ملی خواهند توانست خدمات دریافت کنند. مهندس سلیمانی افزود: ظرفیت های خوبی در دستگاههای اجرایی استان وجود دارد که آنها را شناسایی کرده ایم و می خواهیم از این ظرفیت ها در جهت خدمت به بازنشستگان استفاده نماییم.
وی خاطر نشان ساخت: ما باید درهای بسته را باز کنیم، سالن هایی که درهایشان قفل شده است و مراکز فرهنگی که بلااستفاده است را جهت رفاه حال شما عزیزان بکار گیریم.
وی با بیان اینکه اوقاف فراغت شما عزیزان را پر خواهیم کرد، افزود: شاید نتوانیم در حوزه حقوق آنچه شایسته شما عزیزان است را انجام دهیم اما با حضور دکتر خواست خدایی اتفاقات خوبی را در حوزه فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگان کشوری رقم خواهیم زد.
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمان در ادامه به معرفی کرمان، دیار کریمان پرداخت و با بیان اینکه تاریخ به کرمان افتخار می کند، گفت: کرمان سرزمین دوست داشتنی ما کرمانی هاست، ما کرمانی ها به این خاک وابسته ایم و خاک سرزمینمان را دوست داریم.
وی از بازدید دکتر خواست خدایی از سالن ورزشی بازنشستگان کشوری استان کرمان خبر داد و افزود: هدیه آقای دکتر در برگشت به تهران به شما عزیزان در راستای شروع بکار سالن بازنشستگان خواهد بود و امیدواریم به زودی شاهد افتتاح این سالن با حضور ایشان و مدیران صندوق بازنشستگی کشوری باشیم.
مهندس سلیمانی در پایان ازتلاش های آقای دکترترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور، آقای اسماعیل تبار درحوزه فرهنگی و اجتماعی،سرکار خانم جاهدی و سرکار خانم بیدی کارشناس صندوق درحوزه فرهنگی ،ورزشی و برگزاری جشنواره های ورزشی تقدیر کرد و گفت: انشاالله با کمک مسئولین عزیز در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی همه قله ها را فتح خواهیم کرد.
لازم به ذکر است تور رالی خانوادگی بازنشستگان کرمان با همکاری کانون اتومبیلرانی و جهانگردی کرمان برگزار شد و در پایان خانم مهین دخت کیوان حائز رتبه اول، آقای محمدحسین فرحانی رتبه دوم وآقای منصور جابری نسب رتبه سوم مسابقات رالی خانوادگی بازنشستگان را کسب کردند و لوح تقدیر و مدال اول تا سوم این مسابقات به این افراد اهدا شد.

جوایز

این مراسم همراه با برنامه های شاد ،موسیقی و اهدای جایزه به پایان رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.