مدیرکل ارشاد کرمان خبر داد؛ برگزاری جشنواره استانی تئاتر به میزبانی سیرجان

۱۵۵

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: «سیرجان سابقۀ خوبی در عرصۀ تئاتر دارد و برنامه‌ریزی‌هایی برای برگزاری جشنواره استانی تئاتر در شهرستان سیرجان در حال انجام است، البته زیرساخت‌های حوزۀ تئاتر و به‌ویژه پلاتوی تئاتر سیرجان باید مناسب باشند».

محسن روحی با بیان اینکه رفع مشکلات پلاتوی شهرستان سیرجان از مسائل مهمی است تا هنرمندان تئاتر بتوانند از آن استفاده کنند، افزود: «اصلاح و رفع مشکلات سالن تئاتر شهر سیرجان از دیگر مسائل فرهنگی هنری سیرجان و از دغدغه‌های هنرمندان است تا سالن تئاتر شهر، فضای هنرمندانه‌تری داشته باشد که امیدواریم با همکاری شهرداری این مسئله نیز حل شود».

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، وی در دیدار با شهردار سیرجان بر تعامل بیشتر شهرداری‌ها با فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد و یادآور شد: «اگر شهرداری‌ها بخواهند، می‌توانند نقش خوبی در حوزۀ فرهنگ و هنر در حوزۀ خود ایفا کنند».

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره با ساخت سینماهای کوچک در فضاهای تجاری بیان کرد: «ساخت چنین سینمایی در سیرجان ضروری است زیرا سینما ازجمله محیط‌های امن برای خانواده است و فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از ساخت چنین فضاهایی حمایت و در صدور مجوزات لازم همکاری خواهد کرد». 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.