برای اولین بار در آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران صورت گرفت؛ کسب تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی کشور توسط روابط عمومی و امور بین الملل گهرزمین

۱۳۶

در نهمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، روابط عمومی شرکت سنگ آهن گهرزمین برای اولین بار موفق به کسب تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی کشور گردید.
نهمین آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی و صنعتی، بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران و صاحب نظران روابط عمومی کشور در مرکز همایش بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.
در این رویداد، روابط عمومی شرکت‌ها و سازمان‌ها براساس ۸۱ شاخص مورد ممیزی قرار گرفتند و در پایان طبق مجموع امتیازات اخذ شده، جایگاه آنان در مسیر سرآمدی مشخص گردید.
این آیین با هدف سوق دادن روابط عمومی‌ها به سمت سرآمدی، ارتقاء کیفیت فعالیت‌ها و انطباق آن‌ها با استانداردهای یک روابط عمومی سرآمد در ابعاد ساختاری، کارکردی و محتوایی برگزار شد.
در این همایش با اهدای نشان ویژه مدیر ارشد تعالی‌گر ارتباطی از مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین، تقدیر شد.
در ادامه همایش بر اساس ۸۱ شاخص مورد ممیزی از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سنگ‌آهن گهرزمین با اهدای تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی ایران انتخاب گردید و تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است در این همایش علاوه بر شرکت سنگ‌آهن گهرزمین از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان توسعه و نوسازی معاون و صنایع معدنی ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت ملی صنایع مس ایران، بانک سپه، شرکت ملی فولاد ایران و … تجلیل به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.