طبق اطلاعات جمع‌آوری شده از سایت دیوار؛ قیمت‌های اجاره‌خانه در منطقه ۲ شهر کرمان

۸۰

بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده از سایت دیوار، اگر شما به دنبال اجاره‌خانه در منطقه ۲ شهر کرمان هستید باید برای اجاره یک خانه ۱۰۰ متری در طبقه دوم یک ساختمان شخصی‌ساز با سال ساخت ۵ سال در بلوار امام حسن(ع)، ۲۰۰ میلیون تومان برای رهن و ۴ میلیون تومان برای اجاره ماهانه در نظر بگیرید.

به گزارش کرمان‌نو، در سایت دیوار به سراغ قیمت‌های اجاره در منطقه ۲ شهر کرمان رفتیم. قیمت اجاره‌خانه در این منطقه نسبت به سایر مناطق کرمان بالاتر است.

اگر شما به دنبال پیداکردن خانه در منطقه ۲ کرمان باشید باید این را بدانید که تقریباً ارزان‌ترین آپارتمان‌ها در این منطقه، مربوط به بلوار امام حسن (ع) و بالاترین قیمت‌اجاره نیز مربوط به خیابان امام‌جمعه است.

برای اجاره‌خانه در بلوار امام حسن (ع) شما باید برای اجاره یک خانه ۱۰۰ متری در طبقه دوم یک ساختمان شخصی‌ساز با سال ساخت ۵ سال در بلوار امام حسن(ع)، ۲۰۰ میلیون تومان برای رهن و ۴ میلیون تومان برای اجاره ماهانه در نظر بگیرید.

در این منطقه قیمت‌های رهن یا اجاره بالا زیاد به چشم می‌خورد.

در این گزارش تمرکز بر روی خانه‌هایی با متراژی بین ۹۰ تا ۱۳۰ متر و سال ساخت حداکثر ۵ سال است؛ اما بعد از بررسی سایت دیوار خانه‌ای کمتر از ۱۶۰ متر در خیابان امام‌جمعه پیدا نشد.

برای اجاره یک‌خانه در خیابان امام‌جمعه که ۱۶۰ متر زیربنا دارد شما باید ۱ میلیارد تومان برای رهن خانه کنار بگذارید اگر می‌خواهید خانه‌ای با رهن کمتر داشته باشید باید قیمت اجاره را بالای ۳۰ میلیون تومان در نظر بگیرید.

در منطقه ۲ شهر کرمان حتی قیمت رهن تا ۵۰۰ میلیون نیز زیاد به چشم می‌خورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.